pátek 18. června 2010

Pro chvíle sváteční

Poslední dobou novinky na blogu nebyly, ale to neznamená, že bych doma lenošila. Byla jsem požádána o vytvoření svatební soupravy, která by byla jednoduchá a přesto slavnostní. Jako základ vzniklo 6 náhrdelníků.

Č.1 - sváteční náhrdelník šitý technikou pravoúhlého stehu z voskových perlí krémové barvy vel. 6 a 8 mm, ˇčirých ohňověk vel. 5 mm a stříbrného rokajlu.

Poř. č. 3 - náhrdelník na lanku. Vlastně 3 lankách, na kterých jsou tři, dvě a jedna perlička smetanové barvy vel 8 mm. Na krajích jsou čiré ohňovky (5 mm).
Poř. č. 4 - základním prvkem je čirý broušený korálek o délce 2 cm, doplněný čirými ohňovkami.Poř. č. 5 - Náhrdelník šitý ze stříbrného rokajlu vel. 11, doplněného perličkami o velikosti 4 mm a jednou 5 mm uprostřed.Poř. č. 6 - Jednoduchá klasika - motanice z ohňovek, rokajlu, voskových perlí různých velikostí v čiré, bílé a smetanové barvě.


A pokud se někomu zdá, že zde chybí č. 2, tak ten u budoucí nevěsty vyhrál a tak už má k sobě i náramek a náušnice a myslím, že celá souprava si zaslouží samostatný příspěvek.

1 komentář:

Katka řekl(a)...

Tak z těch, co si nevěsta nevybrala, se mi nejvíc líbí ten první. Fakt moc krásný!!!!
A ukaž se taky někdy na 365 ;-)
K.